Головна сторінка

From FreeCAD Documentation
This page is a translated version of the page Main Page and the translation is 50% complete.
Outdated translations are marked like this.

Введення

Це - wiki-збірник документації про FreeCAD. Існує два головних методи вивчення документації: шляхом вивчення куточків користувача та шляхом вивчення інструкції. Це поки що незакінчена робота, яка створюється товариством користувачів і розробників FreeCAD. Якщо ви знайшли невірну або відсутню інформацію - будь ласка, зробіть FreeCAD кращє!

Куточки користувачів

Куточок користувачів: Ця сторінка містить документацію, корисну для користувачів FreeCAD загалом: список усіх верстаків, детальні інструкції з встановлення та використання FreeCAD, навчальні посібники та все інше, необхідне для початку роботи.
Куточок досвідчених користувачів: На цій сторінці знаходиться документація для досвідчених користувачів та людей, які зацікавлені у написанні скриптів на Python. Ви також знайдете там сховище макросів, інструкції з їх встановлення та використання, додаткову інформацію по налаштуванню FreeCAD для специфічних завдань.
Куточок розробників: У цьому розділі містяться матеріали для розробників: як самостійно скомпілювати FreeCAD, яку структуру має вихідний код програми та як у ньому орієнтуватися, як розробити нові верстаки та додати власний додаток у FreeCAD.

Посібник

The FreeCAD manual is another, more linear way to present the information contained in this wiki. It is designed to be read like a book, and will gently introduce you to many other pages from the hubs above. ebook versions are also available, as well as a couple of translations in pdf format.

Table of contents

Посібник FreeCAD інший, більш лінійний спосіб представлення статей, що містяться в цій вікі. Він формує основу автономної документації яка постачається з програмою FreeCAD. Він вже доступний на декількох мовах:

Долучитися

Як долучитися до проекту

Проект FreeCAD має багато робити, якщо ви зацікавлені в допомозі нам. Є завдання програмування, для C ++ або python, але є також багато речей, які ви можете зробити, навіть якщо ви не можете програмувати, наприклад, писати документацію, допомагати новачкам, перекладати програму та додатки FreeCAD і документацію, допомагти пакувати останню версію FreeCAD для улюбленої операційної системи, або просто допомогти іншим людям що оточують вас відкрити для себе FreeCAD. Cторінка Допомога FreeCAD описує все це більш докладно.

The help FreeCAD page describes it all with more details. Starting from 2016, FreeCAD also participates in the Google Summer of Code.

Сирцевий код

FreeCAD може бути зібрано з використанням CMake. Посилання Git https://github.com/FreeCAD/FreeCAD також там є інструкції щоб зібрати для Windows, Unix / Linux і MacOSX.

Про розробку

Перевірте Development roadmap щоб дізнатися які пални Changelog та Roadmap сторінки на FreeCAD трекера, щоб побачити її просування до наступної версії, або Статистика проекту для ще більше інформації про код FreeCAD. Всі комунікації в інтересах розвитку відбувається на форумі, тому відвідуйте його, якщо ви зацікавлені брати участь.